III Przełaj ŚDS – Marsz Nordic Walking

Mimo fatalnej pogody skorzystaliśmy z zaproszenia i stawiliśmy się na III Przełaju Środowiskowych Domów Samopomocy w Nordic Walking w Kolbuszowej.
Zawody odbyły się 12.10.2016 z udziałem zawodników z 14 Śds -ów na trasie przygotowanej na stadionie i wokół stadionu przez las. Nasza drużyna liczyła 5 zawodników 4 mężczyzn i 1 kobieta. Uczestniczyliśmy w zawodach nordic walking po raz trzeci. Po raz pierwszy pogoda nie dopisała uwidocznione było to na zdjęciach z poprzednich lat. Mimo opadów deszczu wszystkie drużyny stawiły się na mecie z całkiem radosnymi minami oraz kijkami w rękach. Nasza drużyna brała udział w marszach na dwóch dystansach tj. 2 i 4 km. Mimo całorocznych treningów z kijkami nie udało się nam znaleźć na podium choć byliśmy tuż za nim. Impreza była jak zawsze udana i spełniła oczekiwania organizatorów oraz uczestników. Uczestnicy integrowali się doskonale więc w przyszłym roku pokarzemy się na pewno i postaramy się wypaść jeszcze lepiej.

Zapisz

Post Author: sds

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *